Bize Ulaşın: +90 212 485 82 55 PBX         

MODEPO NEDİR?

 

MODEPO® Armes Arıtma olarak imalatçı kimliğimiz sebebiyle müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özgün çözümler sunmayı hedefledik.

Uzun süreli deneyimlerimiz, arıtma sektörü ile birlikte sanayici için ortak olan başka bir sorunu da fark etmemize vesile oldu: SIVI DEPOLAMA.

Sıvı depolamada en büyük sorunlar yer sıkıntısı, depolarda ortaya çıkan bakım ve revizyon ihtiyaçlarıdır ki bunlar hem biz imalatçılar hem de müşterilerimiz için sıkıntılı süreçlerdir.Bu nedenle bakım gereksinimini minimuma indirecek çözümler aradık.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları neticesinde alışılagelmiş karbon çelik ve paslanmaz tankların yerine kullanılabilecek, polipropilen malzemeden mamül MODEPO’yu ürettik.

Müşterilerimizden aldığımız ilk yorumlar bizi çok mutlu etti.Özellikle ürünün kolay monte edilmesi, modüler olmasının yer sıkıntısı olan yerler için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Başlangıçta su depolama, atıksu arıtma tankları olarak ürettiğimiz MODEPO müşterilerimizin de ihtiyaçları doğrultusunda birçok alanda talep görmüştür : kimyasal depolama, kaplama banyoları, yangın suyu depoları, havuz denge tankları , içme suyu depoları ve benzer birçok uygulamalar.

E-Bülten

Yeniliklerden ilk sizin haberiniz olsun.

Armes Arıtma Twitter' da

armesaritma Ülkemizde kullanılabilir #su miktarı 112 milyar metreküp düzeyinde bulunuyor. Halen 81 milyon olan ülke nüfusumuza… https://t.co/jv6jf2de7W
armesaritma Baba, çocukların dünü, bugünü, yarınıdır. Tüm Babalarımızın #BabalarGünü Kutlu Olsun. Happy Father’s Day #Armeshttps://t.co/pqwoilbNte

Bize Ulaşın

Adres:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Biksan San. Sit. A-1 Blok No:30 34306 Başakşehir – İSTANBUL
Telefon:
+90 (212) 485 82 55 pbx
Fax:
+90 (212) 485 82 59
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.modepo.com.tr

Biz Kimiz

Armes Arıtma, doğal kaynakların ilk kullandığımız haliyle gelecek nesillere aktarılması ve sürdürülebilir kalkınmanın gerçekleştirilmesi konularındaki çalışmalarını, geçmişte olduğu gibi gelecekte de en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.